Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 18526012
  • W tym roku: 323614
  • W tym miesiącu: 28371
  • Dziś: 77
  • Online: 40

Wyróżnij się na sezon letni!

Ponieważ sezon letni już za pasem, to najlepsza okazja do uaktualnienia wizytówki obiektu na JuraInfo.pl! Z tego względu przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną letnią promocję cenową - trzy miesiące w cenie dwóch! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Jeśli chcesz, aby Twój obiekt był na jednej z trzech pierwszych pozycji na liście obiektów z Twojego regionu, możesz wybrać dwa warianty płatnej reklamy:

1 miesiąc wyświetlania: 75 zł netto (92,25 zł brutto)

3 miesiące wyświetlania: 225 zł 150 zł netto (184,50 zł brutto) - a zatem wybierając opcję kwartalną, masz trzy miesiące wyświetlania wizytówki obiektu w cenie dwóch!

 


 

Podobnie rzecz ma się w przypadku obiektów w dziale "Obiekty promowane", które wyświetlają się na wszystkich podstronach oraz na stronie głównej (pod menu po prawej stronie):

1 miesiąc wyświetlania: 75 zł netto (92,25 zł brutto)

3 miesiące wyświetlania: 225 zł 150 zł netto (184,50 zł brutto)

 


 

Uwaga! Przy wyborze któregokolwiek z płatnych pakietów, oferujemy dodatkowo bezpłatną promocję na Facebooku (3 wpisy na fanpage'u JuraInfo.pl).

Zachęcamy do skorzystania z promocji, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do napisania pod adres mailowy: biuro@trustnet.pl

 

Redakcja portalu JuraInfo.pl

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach