Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16024072
  • W tym roku: 508569
  • W tym miesiącu: 11112
  • Dziś: 968
  • Online: 39

Czestochowa. W piątek rusza międzynarodowy jarmark

 

Kramy z rękodziełem, tradycyjne produkty kulinarne, konkursy i zabawy! W piątek, 14 października w III Al. NMP Częstochowie rozpocznie się Międzynarodowy Jarmark Produktów Tradycyjnych i Regionalnych.

 

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy tęsknią za smaczną kuchnią, chcą zrobić wygodne i bezpieczne zakupy w przyjaznej atmosferze oraz skorzystać z licznych i ciekawych atrakcji.

Podczas jarmarku około 60 wystawców prezentować będzie regionalne i tradycyjne produkty kulinarne, m.in. miody, sery, wędliny, chleby, napitki regionalne jak również kolorowe kramy z rękodziełem i produktami rzemieślniczymi. W piątek ogłoszony zostanie konkurs dla wystawców „ Dobre bo Nasze", w ramach którego organizatorzy przyznają nagrodę stoisku z najlepszym proponowanym produktem regionalnym. W pozostałe dni jarmarkowi towarzyszyć będzie biesiadna muzyka na żywo, ale również liczne degustację czy też strefa animacji.

W sobotę zaplanowano warsztaty kulinarne. Będzie można skorzystać z bezpłatnej foto-budki, a lokalne restauracje przygotują poczęstunek. Ostatniego dnia odbędą się m.in. zajęcia decoupage. Dodatkowo będzie można a wziąć udział w warsztatach z twórczości ludowej z dziedziny palmiarstwa i kompozycji suszonych kwiatów wg autorstwa Marii Krakowiak. Jedną z atrakcji będzie również bezpłatne kino 7D.

Jarmark będzie czynny w godz. 10-20. Szczegółowy program imprezy na stronie organizatora: www.smakiregionow.com.

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach