Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 15779176
  • W tym roku: 263673
  • W tym miesiącu: 18319
  • Dziś: 1447
  • Online: 80

Festiwal Kolorów z dobrą muzyką i pysznym jedzeniem

W niedzielę, 28 sierpnia w ramach 24. Dni Częstochowy po raz drugi w Parku Lisiniec odbędzie się Festiwal Kolorów. Szykujcie się na dużą dawkę pozytywnej energii, dobrą muzykę, pyszne jedzenie, a przede wszystkim świetną zabawę wśród chmury kolorów holi.

 

- Festiwal Kolorów to darmowa impreza, na którą zapraszamy wszystkich, bez żadnych ograniczeń wiekowych. W tym roku festiwal rusza w trasę już po raz czwarty, a z roku na rok harmonogram powiększa się o dodatkowe miasta oraz atrakcje, czekające na uczestników. Celem festiwalu jest zapewnienie niezapomnianej zabawy w sercu wyrzutów kolorów Holi, które będzie można nabyć na miejscu lub wygrać w konkursach. - mówi Ewelina Safiejko, prezes Stowarzyszenia Festiwal Kolorów.

W Częstochowie festiwal odbędzie się po raz drugi. Podobnie jak przed rokiem honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Krzysztof Matyjaszczyk. - W zeszłym roku zainteresowanie imprezą było olbrzymie, liczymy, że i teraz uda się nam zamienić Częstochowę i Park Lisiniec w kolorową stolicę Polski - twierdzi Karol Synowiec, prezes Stowarzyszenia Aktywna Częstochowa.

Imprezie towarzyszyć będą występu znanych artystów i lokalnych muzyków. W strefie sponsora imprezy Lipton Ice Tea będzie można orzeźwić się napojami, zdobyć gadżety, pobawić się przy Gifbudce, wydrukować swoją podobiznę na wielkim słoneczku od Liptona. W miasteczku gastronomicznym będzie czekać szeroki wybór foodtrucków, które przyjadą z wielu zakątków Polski, aby zaprezentować swoją kuchnię.

- Najważniejsze to zabrać ze sobą dobry humor, a najlepsze ciuchy zostawić w domu, bo mimo tego, że proszki w 100 proc. się spierają to 28 sierpnia czyści na pewno nie opuścimy Parku Lisiniec - zaznacza Sebastian Trzeszkowski, asystent prezydenta Częstochowy.

Program

godz. 13 Koncerty młodych artystów
godz. 15 Zumba - animacje
godz. 15.15 Koncert zespołu Cukierki
godz. 16 Wyrzut kolorów holi
godz. 16.15 Koncert zespołu Glass Balerina
godz. 17 Wyrzut kolorów holi
godz. 17 15 Koncert K2
godz. 18.30 Wyrzut kolorów holi
godz. 18.35 Koncert GOORAL
godz. 19 Wyrzut kolorów holi
godz. 20 DJ DAN
godz. 20 Wyrzut kolorów holi
godz. 21 Zakończenie

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach