Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 15987247
  • W tym roku: 471744
  • W tym miesiącu: 16206
  • Dziś: 1254
  • Online: 127

I Zalew Biegaczy w Poraju

12,5km w malowniczej scenerii zbiornika wodnego oraz przyległych lasów sosnowych, malownicze krajobrazy, bryza znad wody, bliskość jurajskiej przyrody. To wszystko czeka na uczestników I Zalewu Biegaczy, który odbędzie się 21 sierpnia na terenie Mariny Poraj.

 

 

Zapisy już ruszyły. Zachęcamy wszystkich chętnych do zmierzenia się z samym sobą i spróbowania swych sił w nietypowym dystansie wokół Zalewu Porajskiego.

I Zalew Biegaczy to impreza sportowa, która ma za zadanie porwać wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz propagować zdrowy styl życia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zawody odbywać się będą na kilku dystansach: bieg główny na 12,5km, bieg dodatkowy na 5km oraz bieg dla dzieci na 500m. Miłośnicy chodzenia mogą wziąć udział w marszu nordic walking lub power walking na dystansach 12,5km. Ponadto zostaną rozegrane Mistrzostwa Służb Mundurowych, w których prawo startu mają wszystkie osoby noszące umundurowanie, tj. pracujące w Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Wojsku, Służbie Celnej i Więziennej, a także w Lasach Państwowych, Ochronie Kolei czy też Inspekcji Transportu Drogowego.

Zapisy już wystartowały. Poprzez stronę Chrono Sports można się zgłaszać aż do 12 sierpnia lub do wyczerpania limitu 400 uczestników. Jeśli lista startowa na to pozwoli, zgłoszeń będzie można także dokonywać już na miejscu w Biurze Zawodów w dniach 20-21 sierpnia.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na płeć i wiek. Osoby niepełnoletnie powinny mieć ze sobą zgodę opiekunów prawnych na uczestnictwo w biegu. Wszyscy rejestrujący się zobowiązani są do uiszczenia opłaty startowej. Warto dokonać jej wcześniej, gdyż na punktualnych czekają promocje cenowe.

Start i meta wszystkich konkurencji znajdować się będzie na terenie Mariny Poraj (Jastrząb, ul. Wojska Polskiego 71, 42-360 Poraj). Trasa prowadzi przez malownicze rejony Zalewu Porajskiego, wśród lasów sosnowych, drogami gruntowo-piaszczystymi oraz we fragmencie asfaltową nawierzchnią. Będzie odpowiednio przygotowana i oznakowana. Nie posiada atestu PZLA. Limit czasowy wszystkich dystansów to 2h 45min.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, medale oraz puchary. A na dzieci dodatkowe atrakcje oraz bezpłatna opieka (dla dzieci przedszkolnych i szkolnych).

Wszystkie informacje znajdują się w Regulaminie I Zalewu Biegaczy.

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach