Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16101892
  • W tym roku: 586389
  • W tym miesiącu: 48253
  • Dziś: 1625
  • Online: 193

Jak kupić idealny prezent na Dzień Matki?


Są święta, do których należy się szczególnie przygotować. Jednym z nich jest Dzień Matki. Dzień niebywale sentymentalny i czuły. Jak przygotować się na Dzień Matki i jaki sprawić prezent na Dzień Matki, by uszczęśliwić najbliższą nam osobę?

 

Każda mama jest inna. Z pewnością myśląc nad prezentem, nie można wszystkich matek świata sprowadzać do jednego mianownika. Lepiej po prostu zastanowić się, co naszej mamie sprawiłoby przyjemność. Czego jej brakuje, o czym ostatnio wspominała, o czym marzy? Te kryteria wybierania prezentu zapewniają nam trafienie w dziesiątkę. Kolejny krem do skóry dojrzałej, czy kwiaty- to prezenty miłe i oklepane, ale nie kradnące serca osobie obdarowanej.

Spełnianie marzeń mamy

Marzenia nie muszą być szczególnie spektakularne. Możemy marzyć o chwili wolnego czasu, o długim spacerze, o wycieczce za miasto, albo o spróbowaniu oryginalnego dania w droższej restauracji. Nie da się ukryć, że są to marzenia z gatunku tych łatwych do realizacji. Zastanówmy się jakie pragnienia tego typu ma nasza mama i weźmy się za realizacje. Może to być wszystko, co tylko ją ucieszy! A i przy okazji spędzimy wspólnie czas, co też jest pożądane!

Inwestowanie we wspomnienia matki

Gdy nasza mama posiada wiele zdjęć, które nie są jeszcze w pięknych albumach-pomysł na prezent nasuwa się sam. Inwestowanie we wspomnienia to nie tylko zapewnianie wzruszeń, ale i podróż do głębi siebie- w końcu te zdjęcia mówią o nas i naszej rodzinie naprawdę wiele. Prócz albumu możemy stworzyć filmik z naszymi zdjęciami, czy inną bardziej twórczą formę ich pokazywania. Kilka połączonych ramek, w których pojawią się nasze zdjęcia to także rewelacyjny pomysł.

Udowodnienie, że się słucha matki

Prezent na Dzień Matki może być także praktyczny. W końcu jeśli nasza mama mówiła, że czegoś pilnie potrzebuje, albo zmienia wystrój domu, to dlaczego nie mamy na jej święto kupić jej tego, czego najbardziej potrzebuje? Nawet jeśliby to miała być wykładzina albo nowa półka. Kupienie tego i wspólne zmontowanie to także dowód uczuć, ale także tego, że nie idzie się na łatwiznę i słucha się, co mówi najbliższa osoba.

Oferowanie swojego towarzystwa mamie

Nie tylko prezenty materialne mają sens. Oferowanie czasu, czy pomocy jest równie wartościowe, a nawet i bardziej! W końcu kupienie prezentu to zazwyczaj sprawa kilku chwil, a pomoc w czymś wymaga od nas zagospodarowania czasu, jak i zaangażowania. Z pewnością najlepszym prezentem dla naszej matki, byłaby pewność, że może na nas liczyć nawet w najtrudniejszych życiowych sytuacjach. Taka wiedza to stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa, którego pragnie każdy człowiek.

Prezent na Dzień Matki to idealny pretekst do pokazania najbliższej osobie, jak bardzo nam na niej zależy. Nie wybierajmy prezentów oklepanych i nic nieznaczących. Wysilmy się i zróbmy coś samemu albo wybierzmy coś, czego faktycznie potrzebuje osoba obdarowywana. Nie odbębniajmy prezentów- zastanówmy się jak sprawić radość najbliższej nam kobiecie i nie wahajmy się, tylko to zróbmy! Z pewnością wszyscy będą zadowoleni.

Goodies.pl Artykuł został przygotowany przez sklep internetowy Goodies.pl. Na stronie www.goodies.pl znajdą Państwo idealne prezenty na Dzień Chłopaka i inne okazje.

 

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach