Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 15780525
  • W tym roku: 265022
  • W tym miesiącu: 19668
  • Dziś: 274
  • Online: 42

JURA EXPO 2016

 

Od 29 do 31 stycznia potrwają Targi Sportu, Turystyki i Rekreacji JURA EXPO 2016. Dochód ze sprzedaży biletów na imprezę zostanie przeznaczony na szczytny cel.

 

Podczas trzydniowej imprezy, służącej promocji miasta i Jury Krakowsko-Częstochowskiej, swoją ofertę turystyczną i sportową zaprezentują zarówno wystawcy z Częstochowy i okolic, jak i przedsiębiorcy z innych regionów kraju. Oprócz samych targów, na uczestników czekają również dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in. bilety do teatru, karnety do SPA, rower, czy przelot nad Częstochową.

Targi Jura Expo 2016 odbędą się w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym Scout przy ulicy Drogowców 12. Początek imprezy w piątek o godzinie 10.00. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wstępu zostanie przekazany na rzecz Kamila Cieślara - związanego z Częstochową, młodego żużlowca, który kilka lat temu uległ wypadkowi podczas zawodów.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Częstochowa 2020, we współpracy z organizacjami „Jest lepiej" i „Zabiegani". Organizację Targów wspierają również: miasto Częstochowa, gmina Olsztyn, PTTK Bezdroża, BM Racing Team, fabrykarowerow.com oraz młodzież z Gimnazjum nr 2 im. Pokolenia Kolumbów.

Więcej informacji na stronie www.juraexpo.pl oraz profilach JURA EXPO na portalach społecznościowych.

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach