Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 15984302
  • W tym roku: 468799
  • W tym miesiącu: 13261
  • Dziś: 1128
  • Online: 45

Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie

 

Sylwester w Krakowie 2015/2016 zbliża się wielkimi krokami. Zabawa na krakowskim rynku rozpocznie się o 19 i potrwa ponad 6 godzin.

 

W tym roku Rynek Główny w Krakowie będzie miejscem nieograniczonego funu! Najwięksi polscy artyści, ulubieńcy publiczności sprawią, że krakowski Sylwester przejdzie do historii. Muzyczna scena połączy ludzi i nie zatrzyma się ani na chwilę. Podczas wydarzenia zobaczymy gwiazdy od lat rządzące listami przebojów, a wśród nich m.in. Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Justyna i Magda Steczkowskie, Ania Wyszkoni, Afromental i Patrycja Markowska oraz finaliści programów Mam Talent! oraz X Factor.

Kraków znajduje się na długiej liście największych miast, które w spektakularny sposób celebrują Nowy Rok. Miliony widzów w całej Polsce już po raz trzeci zobaczą sylwestrową zabawę prosto z Krakowa. To wyjątkowa noc, którą należy uczcić z honorami. Idealnym miejscem do tego jest Kraków - mówi Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Kultury i Spraw Społecznych. - Sylwester 2015 to nie tylko noc fantastycznej zabawy, ale przede wszystkim projekt wizerunkowy dla Miasta. Dzięki TVN w Krakowie bawi się cała Polska, a miasto prezentuje swoje atuty - dodaje Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN.

Sylwester w Krakowie 2015/2016. Pod znakiem FUN

W tym roku sylwestrowym słowem kluczem będzie słowo fun. Niejednoznaczne, ponieważ z jednej strony oznacza fanaberię, a z drugiej fantastyczną rozrywkę, fascynacje i fantazje. Nowy Rok 2015 będziemy witać z mieszkańcami Krakowa, przybyłymi gośćmi i telewidzami TVN. Imprezę poprowadzą popularni prezenterzy stacji: Magdalena Mołek, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop i Olivier Janiak. Wszystko w najlepszym scenograficznym opakowaniu stworzonym przez Giorgosa Stylianou, wyreżyserowanym przez Macieja Sobocińskiego. Choreografię widowiska przygotuje Agustin Egurrola.

Na scenie będzie można zobaczyć finalistów znanych z talent show TVN Mam Talent! oraz X Factor: Marta Podulka, Michał Szpak, Sabina Jeszka, Paweł Binkiewicz oraz Natalia Cepelik.

Zabawę w Krakowie zaczynamy punktualnie o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN rozpocznie się o 19:45. Przez ponad 6 godzin gwarantujemy wspaniałą zabawę godną uczczenia najbardziej wyjątkowej nocy w roku.

Zapraszamy na Rynek Główny w Krakowie, który będzie miejscem nieograniczonego funu!

 

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach