Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16986823
  • W tym roku: 637914
  • W tym miesiącu: 73433
  • Dziś: 1490
  • Online: 81

Szpilki damskie - pożądane przez wszystkie kobiety

Szpilki posiadają w sobie moc pożądania, która zachwyca obie płcie? Co takiego mają w sobie, że działają zarówno na kobiety i mężczyzn. Wielu już próbowało to odszyfrować. Odpowiedzi z każdej strony bywają różne. Najczęściej są niejednoznaczne i trudno z nich wyłonić powtarzający się schemat. Wiele kobiet określających się jako wierne fanki szpilek opowiada o nich w tonie podobnym do zakochania, bywa nawet, że posiadają swoje ulubione, z którymi wiążą się ważne momenty. Kiedy zapytać kobietę, dlaczego tak kochają szpilki, odpowiadają pytaniem: Jak można ich nie kochać?

Szpilki damskie odpowiedzią na wszystkie problemy

Jedna z kobieta swoje uwielbienie dla szpilek przedstawiła na podstawie pewnej sytuacji. Był późny wieczór, a rozmówczyni siedziała w domu samotnie i z podłym nastrojem. Jej strój ograniczał się podrzędnego dresu, jednak założyła na swoje stopy szpilki z najwyższym obcasem, jaki miała w swojej garderobie. Niezorientowane osoby mogły by pomyśleć, że z właścicielką butów nie dzieje się dobrze, a nawet widziałby w tym początki choroby psychicznej. Skąd więc takie zachowanie? Okazuje się, że najgorszy humor wiąże się z założeniem najwyższych szpilek, które pełnią swoistą rolę terapeutyczną.

Szpilki na półkach sklepowych

Wiele kobiet opowiada, że całość zaczyna się już w momencie przekroczenia drzwi do sklepu z butami. Przechodzi się obok półek i regałów pełne wszelakich modelów butów. Żaden z nich nie przykuwa naszej uwagi, obojętna mina towarzyszy w dalszej przechadzce po sklepie, gdy wtem pojawia się moment błysku. Chwila, w której zostały dostrzeżone szpilki damskie. Bezbłędny kształt, odpowiednia wysokość obcasa.

Połączenie tych cech sprawia, że nie da się im oprzeć, koniecznie trzeba je wziąć do rąk, obejrzeć z bliska i przede wszystkim założyć na własne stopy. Już po chwili ekspedientka podaje nam pudełko, odsuwamy bibułkę, zaczynamy czuć znajomy zapach nowości. Bierzemy szpilki w dłonie, by postawić tuż przy sobie na podłodze. Zadowolenie zaczyna narastać. Na tym polega cała magia damskiego obuwia. Po włożeniu obuwia na stopy w następnej chwili wszystko uleganie zmianie. Właścicielka jest inną osobą, niż była jeszcze przed chwilą. Nie ma znaczenia wyprostowana sylwetka, smukła noga czy wysunięta do przodu pierś.

Chodzi o wewnętrzną siłę, zdecydowanie, pewność siebie i własnego piękna. Taka kobieta widzi się jako inna i bardziej zdecydowana. Włożenie butów z miejsca poprawia humor, bo towarzyszy temu uczucia pełnej kobiecości. Kobiety opisują, że gdy w sklepie z obuwiem dostrzegają idealne dla nich szpilki i założą je na nogi, czuję wtedy to specyficzne uczucie. Na ich twarzach pojawia się na uśmiech. Dla wszystkich towarzyszących w zakupach partnerów to widomy znak, że ich kupno będzie stanowczo zalecane.

 

Szpilki damskie tajną bronią kobiet

Taki but to nie tylko kobieca przyjemność, ale również tajna broń na mężczyzn. Poza dodawaniem wewnętrznej pewności siebie, dużej elegancji, zapewnia również seksapilu, który zwraca uwagę mężczyzn. Nie ma nic bardziej pewnego na mężczyzn, niż kobieca stopa w szpilkach. Mężczyźni są nimi nimi uwodzenia i oczarowywani. Trzeba też pamiętać, że szpilki potrafią wiele zdradzić z charakteru właścicielki. Znaczenie mają kolor, wysokość obcasa, ich kształt i styl chodzenia w szpilkach. Wszystkie te elementy mogą wiele powiedzieć o kobiecie.

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach