Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 15982299
  • W tym roku: 466796
  • W tym miesiącu: 11258
  • Dziś: 737
  • Online: 50

Internet jako miejsce interakcji

W globalnej sieci znajduje się już ponad 50 miliardów stron. Wszystkie tworzą ogromny, wirtualny świat. Dzięki możliwościom interakcji w przestrzeni wirtualnej możemy poznać wszechstronne spektrum działalności ludzkiej - nowych znajomych, nowe pomysły i nowe idee. Poniżej przykłady, dzięki którym Internet stanie się dla Ciebie okazją do intrygujących znajomości.

Stwórz fanpage na babble

Wszyscy marketingowcy będą zgodni, że Babble jest interesującym pomysłem na promowanie i zarządzanie własną marką. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że osobiste konta nie są do tego przeznaczone. Zwyczajnie nie są stworzone pod tym kątem przez programistów. W tym celu powstały Dla całej otoczki marketingowej powstały fanpage na babble, na których kompleksowo można promować własną markę i produkty. Jeśli takich nie posiadamy, to nic straconego! Nic nie stoi na przeszkodzie, promować własną osobę jako markę. Własne życie zawodowe, prowadzone przez siebie projekty, produkty, które tworzysz. Daj się zauważyć i stwórz własną rozpoznawalność. Jeśli chcesz, by w oczach innych być uważanym za specjalistę w konkretnej działalności, to rozwiązanie jest oczywiste: stwórz fanpage na babble, który będzie dotyczył wyłącznie twojej osoby. Stwórz platformę, dzięki której będziesz mógł w pełni zarządzać własnym wizerunkiem.

Jak założyć forum wielotematyczne?

Najpopularniejszą aplikacją, która umożliwia prowadzenie autorskiego forum jest phpBB. W swoim podstawowym znaczeniu jest narzędziem, które umożliwia tworzenie i zarządzanie forami internetowymi. Główną ideą było powstanie ogólnodostępnego oprogramowania, które wspomagałoby zarządzanie własnym forum internetowym bez potrzeby zatrudniania dodatkowych programistów. Kluczowa była również wygodna obsługa od strony samego użytkownika. Podstawowe elementy, jak również wiele tworzonych do niego rozszerzeń są darmowe. Użytkownik nie płaci za aktualizację do nowej wersji. Istnieje wiele stron, z których można wykorzystać bezpłatne wtyczki, dzięki którym można dopasować forum wielotematyczne do zamiarów właściciela. Obecnie do czynienia mamy z trzecią wersją systemu, którego najnowsze poprawki opublikowano 26 czerwca 2015 roku.

Czy do obsługi phpBB potrzebna jest zaawansowana wiedza?

Wszyscy, którzy korzystają z phpBB, wiedzą już, że do sprawnego opanowania wszystkich funkcjonalności nie będą konieczne studia informatyczne. Forum wielotematyczne nie potrzebuje zaawansowanej wiedzy przy zarządzaniu. Jego prostota i intuicyjność obsługi sprawiają, że ten system sprawdza się przy każdym temacie dla for internetowych. Sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych projektach na kilka tysięcy zarejestrowanych kont. Osoba, która wcześniej nie moderowała żadnych for, po krótkim czasie przeznaczonym na poznanie wszystkich opcji, bez kłopotu odnajdzie się w możliwościach phpBB. Wokół systemu powstała cała społeczność, pracująca nie tylko nad jego ulepszaniem, ale również chętnie dzieląca się poradami na temat jego wykorzystywania. Jeśli napotkasz na problem, prawdopodobnie znajdziesz jego rozwiązanie, bo już wcześniej ktoś musiał się natknąć na podobną przeszkodę i uzyskać pomoc.

Randki i czat online z ludźmi na drugim końcu świata

Darmowe randki w swojej początkowej formie przypominały darmowe ogłoszenia, umieszcznae w odpowiednich działach gazet. Pierwsze z nich pojawiały się jeszcze w XVIII wieku, ale ich prawdziwy wysyp dokonał się w XXI wieku, gdy przestały być czymś wstydliwym. Wcześniej wszystkie osoby, które w Internecie szukały okazji do poznania nowych osób były uważane jako nie potrafiące radzić sobie w życiu. Obecnie randki i czat online są zjawiskiem w pełni akceptowanym i modnym, a darmowe randki doczekały się profesjonalnych serwisów. Statystyki podają, że np. Holandii stron, które wystawiają darmowe ogłoszenia jest już ponad 170. Podstawową ideą tych portali jest umożliwienie spotkań poza Internetem, oraz ułatwienie odnalezienia partnera lub nowych przyjaciół.

 

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach