Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 15982349
  • W tym roku: 466846
  • W tym miesiącu: 11308
  • Dziś: 787
  • Online: 51

Jurajski Olsztyn zaprasza na Marszobieg !

Aktywny wypoczynek na malowniczej trasie wokół ruin olsztyńskiego zamku, liczne upominki, koncert solistki Igi Kozackiej - półfinalistki programu The Voice of Poland i inne atrakcje towarzyszyć będą tegorocznej XX już edycji Marszobiegu "Na jurajskim szlaku", największemu rekreacyjno - sportowemu wydarzeniu Gminy Olsztyn, które odbędzie się 7 czerwca 2015 r. w Olsztynie.

 

Rozpoczęcie imprezy o godz. 11.00 na błoniach zamkowych przy zabytkowym Spichlerzu. Startować mogą wszyscy, zarówno biegający regularnie, jak i typowo rekreacyjnie. Ważny jest sam udział - nie ma przegranych. Chodzi o to, aby wypocząć w plenerze i dobrze się bawić.

Uczestnicy pokonując dystans 6 km biegiem, truchtem lub marszem, docierają do mety, gdzie otrzymują koszulki lub inne upominki ufundowane przez sponsorów.

Organizatorami imprezy są: Gmina Olsztyn, Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, placówki oświatowe z terenu gminy Olsztyn, Urząd Miasta Częstochowy, Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

Więcej informacji pod nr tel. 34 328 53 13, 34 328 50 76 w. 23 oraz na www.olsztyn-jurajski.pl.

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach