Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16986881
  • W tym roku: 637972
  • W tym miesiącu: 73491
  • Dziś: 1548
  • Online: 74

Aplikacja mobilna Czestochowy - może się przydać

 

Oficjalna aplikacja mobilna miasta Częstochowy, skierowana do mieszkańców i turystów odwiedzających miasto spod Jasnej Góry.

 

Znajdziesz tu aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, uzupełnioną o audioprzewodnik i elementy rozszerzonej rzeczywistości prezentację ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji turystycznych Częstochowy, poznasz ofertę miejskich instytucji kultury, a także dowiesz się co proponują częstochowskie puby i restauracje. Dzięki aplikacji łatwo skorzystać możesz z gotowych tras spacerowych i rowerowych po najciekawszych miejscach w mieście i okolicy, a także z aktualnego rozkładu jazdy komunikacji miejskiej wraz z wyszukiwarką połączeń, która - co ważne - uwzględnia także ewentualne przesiadki.
Aplikacja działa w trybie offline, wykorzystując połączenie z internetem jedynie do pobrania najnowszych danych oraz większego zakresu mapy. Zapraszamy do korzystania.

Aplikacje można pobrać poprzez: www.apk.czestochowa.pl

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach