Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16017933
  • W tym roku: 502430
  • W tym miesiącu: 4973
  • Dziś: 654
  • Online: 30

6. BIEG CZĘSTOCHOWSKI - TRWAJĄ ZAPISY

 

Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa zaprasza na szóstą edycję Biegu Częstochowskiego, która odbędzie się 5 kwietnia o godz. 14.00. Zapisz się już dziś i zacznij trenować.

 

W tym roku limit zapisów został zwiększony do magicznej liczby 999 osób. Rosnąca popularność biegania jest bardzo mocno zauważalna na naszych ulicach i w regionie. Nie ma już dzielnicy, gdzie nie spotkamy biegających mieszkańców naszego regionu. Chcąc stworzyć ogromne wydarzenie pokazujące siłę tej dyscypliny, organizatorzy zapraszają do przyłączenia się do wspólnej zabawy i zmierzenia się z dystansem 10 km pokonując własne bariery.

Zapisać można się wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.zabiegani.czest.pl do 30 marca lub w dniu 5 kwietnia w biurze zawodów, jeśli wskazany limit nie zostanie przekroczony. Szczegóły dotyczące biegu dostępne są w regulaminie, opublikowanym na stronie organizatora.

 

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach