Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 15986851
  • W tym roku: 471348
  • W tym miesiącu: 15810
  • Dziś: 858
  • Online: 168

Warsztaty narciarstwa biegowego w Przewodziszowicach

 

W najbliższy weekend ( 01.-02.02) zarówno w sobotę, jak i niedzielę serdecznie zapraszamy na naukę biegania na nartach i wyprawę po Szlaku Atrakcji Turystycznych w północnej części województwa śląskiego.

 

Amatorski Klub Biegacza zaraz po pierwszych opadach śniegu rozpoczął sezon wybierając się z młodzieżą z Leśniowa i Przewodziszowic na wycieczkę szklakiem turystycznym do Czatachowy.

- Zależy nam na propagowaniu aktywnego wypoczynku, dlatego zapraszamy na warsztaty w narciarstwie biegowym w sobotę i niedzielę - zachęca Andrzej Jakóbczak z Przewodziszowic. - Zarówno w sobotę, jak i niedzielę planowane są dwa spotkania. Pierwsze warsztaty o godz. 9.30, drugie o godz. 14.00. Chętnych prosimy o rezerwację pod numerem telefonu 664715931

Jeśli ktoś nie ma swojego sprzętu, może go wypożyczyć z klubu. Dla początkujących biegaczy organizowane są także biegi z przewodnikiem. Kontakt pod numerem 664 715 931.

Wypożyczalnia nart biegowych jest również dostępna w Suliszowicach w Wielofunkcyjnym Centrum Rozwoju Wsi (adres: Suliszowice 14 b). Gospodarz wydaje sprzęt po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - kontakt 605 836 111.

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach