Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16402514
  • W tym roku: 53605
  • W tym miesiącu: 53605
  • Dziś: 633
  • Online: 45

Zapraszamy na bal - 23 listopada 2013

W ostatnią sobotę listopada, jurajski Olsztyn zaprasza na VI Charytatywny Bal Miłośników Gminy. W hali sportowej w Olsztynie będzie można miło spędzić czas przy muzyce na żywo.Dobrą zabawę zapewni znany muzyk i wodzirej Leszek Wiklak.

Podczas Balu, już po raz siódmy, Wójt Gminy Olsztyn Tomasz Kucharski wyróżni Statuetkami "Olsztyńskiego Anioła Stróża" osoby, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Olsztyn.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup walkera - mobilnego pionizatora dla Kingi Bekus, mieszkanki Skrajnicy, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Kinga ma 8 lat. Wymaga nieustannej opieki, terapii wzroku oraz rehabilitacji i dlatego jest pod stałą opieką poradni neurologicznej, rehabilitacyjnej, okulistycznej oraz nefrologicznej. Walker umożliwiłby Kindze nie tylko poruszanie się, stworzyłby również warunki do stania i chodzenia, począwszy od małych ruchów stóp i nóg, aż do samodzielnego chodzenia - co jest marzeniem Dziewczynki i Jej Rodziców.

Organizatorzy: Gmina Olsztyn oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Bilety w cenie 280 zł od pary, można kupić w punkcie interesanta Urzędu Gminy Olsztyn, Plac Piłsudskiego 10, tel. 34 32 85 77.

 

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach