Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16102161
  • W tym roku: 586658
  • W tym miesiącu: 48522
  • Dziś: 1894
  • Online: 176

ZŁOTY CERTYFIKAT DLA ORLICH GNIAZD

Szlak Orlich Gniazd, jedną z najbardziej znanych atrakcji województwa śląskiego, okrzyknięto Najlepszym Produktem Turystycznym Polski.

27 września na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której ...

Szlak Orlich Gniazd, jedną z najbardziej znanych atrakcji województwa śląskiego, okrzyknięto Najlepszym Produktem Turystycznym Polski.

27 września na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której przyznawane były Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Związek Gmin Jurajskich nagrodzono złotem za Szlak Orlich Gniazd. - Imponujące zamki, wciąż nienaruszona przyroda i idealne warunki do uprawiania wspinaczki, to wszystko przyciąga na Jurę setki tysięcy turystów rocznie - tak nasz turystyczny przebój opisuje Robert Nieroda, Dyrektor Biura Związku Gmin Jurajskich, który od lat promuje Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Oprócz pięknych widoków jurorzy brali również pod uwagę rozwój infrastruktury w ostatnich latach, stopień otwartości na turystę oraz umiejętność "sprzedania" oferty produktu branży turystycznej. Jura okazała się wspaniałym miejscem nie tylko dla miłośników historii i wędrówek, ale także dla rodzin z dziećmi i amatorów sportu.

W finale konkursu Orle Gniazda pokonały m. in. Szlak Architektury Drewnianej Województwa Małopolskiego i Jura Park z Krasiejowa.

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach