Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 15989821
  • W tym roku: 474318
  • W tym miesiącu: 18780
  • Dziś: 764
  • Online: 35

Jurajski Puchar Nordic Walking

Jurajski Puchar Nordic Walking - IV runda w Suliszowicach w Gminie Żarki - 29.07.2012 ZAPISY !!Zgłoś się już dzisiaj, nie czekaj. Zawody w Suliszowicach rozgrywane są w ramach Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking. To cykl 7 imprez i jedna z nich ...

Jurajski Puchar Nordic Walking - IV runda w Suliszowicach w Gminie Żarki - 29.07.2012

ZAPISY !!
Zgłoś się już dzisiaj, nie czekaj. Zawody w Suliszowicach rozgrywane są w ramach Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking. To cykl 7 imprez i jedna z nich, po raz pierwszy odbywa się na terenie Gminy Żarki, właśnie 29 lipca.
Zostały już uruchomione zapisy do IV rundy. Zawody rozgrywane są w różnych kategoriach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn. Zapisy dokonywane są poprzez stronę internetową: www.jurajskipuchar.pl
Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00. Start przy Wielofunkcyjnym Centrum Rozwoju Wsi w Suliszowicach (numer 14a). Zawodnicy pokonają trasę około 6 km, która wiedzie poprzez przepiękny pod względem krajobrazowym fragment Gminy Żarki.
- Nordic walking polega na marszu ze specjalnymi kijami. Jest to sport dla każdego. Nie wymaga szczególnych przygotowań i specjalnych predyspozycji - zachęca Mariola Pasikowska, uczestniczka zawodów oraz prekursorka nordic walking w Gminie Żarki. - To sport dla każdego poprawia kondycję i jest coraz bardziej popularny.
Start i biuro: Wielofunkcyjne Centrum Rozwoju Wsi (Suliszowice 14a)


Biuro zawodów: 9:30-10:30
Start : 11:00
Dystans: ok. 6km


Zapisy: www.jurajskipuchar.pl


Organizatorzy: Gmina Żarki, MGOK Żarki

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach