Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16896919
  • W tym roku: 548010
  • W tym miesiącu: 95259
  • Dziś: 2821
  • Online: 87

(Niegowa - Mirów - Bobolice)

22
Jurajska Chata

Jurajska Chata

adres: Bobolice 13, 42-320 Bobolice
telefony: 516 174 888;
www: jurajskachata.pl
Data aktualizacji: 2021-02-01
Data dodania: 2016-03-17

Ceny noclegów (zł/dobę)

od:
50 zł/dobę

do:
70 zł/dobę

Odległości

Bankomat do 5 km
Stacja benzynowa do 5 km
Dworzec PKP do 15 km
Sklep do 2 km
Kościół do 2 km
Opieka zdrowotna do 10 km
Wypożyczalnia rowerów do 5 km
Stadnina koni do 5 km
Wyciąg narciarski do 15 km
Dostępne w obiekcie
Udogodnienia w pokojach internet w pokoju

Atrakcje w pobliżu

1.):
Zamek w Bobolicach

2.):
Ruiny Zamku w Mirowie

3.):
Zamek Ogodzieniec

4.):
Zamek Olsztyn

5.):
Pałac Krasickich w Złotym Potoku

Pokoje dostpępne w obiekcie

  • 2 osobowe
  • 3 osobowe
  • 4 osobowe

Opis: Jurajska Chata

Znajdujemy się w samym sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej w pięknych i malowniczych Bobolicach, u podnóża średniowiecznego zamku. Z tarasu rozciąga się przepiękny widok na widok na ów zamek, który aktualnie jest przywrócony do dawnej świetności. Jest też miejscem zlotów bractw rycerskich z całej Polski jak i miejscem organizowania Turniejów Rycerskich.


Gospodarstwo jest położone na szlaku Orlich Gniazd co daje możliwości na wycieczki zarówno piesze jak i rowerowe wytyczonymi i opracowanymi już trasami, sprawdzonymi szlakami. Jednakże piękno i różnorodność naszej okolicy stwarza ogromne możliwości do poznawania jej walorów i przepięknych zakamarków według własnych kryteriów i upodobań. Zamek w Bobolicach łączy kilometrowy szlak jurajskich ostańców z bliźniaczym zamkiem w Mirowie.Zamek Mirów Jest to trasa niezapomnianych widoków , pięknych krajobrazów, świetny teren do uprawiania turystyki wspinaczkowej , rowerowej ,pieszej oraz rewelacyjne miejsce dla grotołazów.


Więcej o ofercie Na terenie gospodarstwa znajduje się drewniana altana, miejsce na ognisko, grilla. Bezpiecznie i bezpłatnie można zaparkować samochód, posesja jest ogrodzona, zamykana na noc. Oferujemy pobyty z wyżywieniem. Walory turystyczne, czyste powietrze, bliskość kompleksów leśnych to dobre warunki do spędzania urlopów i wolnych weekendów właśnie u nas. Nasze lasy to ostoja dla zbieraczy grzybów , jagód czy innych darów jakimi obdarowała nas natura.Do dyspozycji Państwa przeznaczony jest odzielny budynek mieszkalny, w którym znajdują się przytulne, przestronne pokoje z tarasami widokowymi.Każdy pokój posiada własną łazienkę. W obiekcie do dyspozycji gości znajduje się kuchnia oraz aneks kuchenny. Wyposażone W kuchnie gazowe,lodówki oraz wszystkie niezbędne naczynia, które umożliwiają przygotowania posiłków w swoim zakresie. Na parterze domu jest duża jadalnia, która jest doskonałym miejscem do zorganizowania imprez rozdzinnych, czy spotkań w szerszym gronie. Na terenie gospodarstwa jest dostęp do bezprzewodowego internetu "wi-fi".

Galeria: Jurajska Chata

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach