Pensjonaty

Zacisze u Gilów

Żarki Letnisko

Ośrodek Korona

Lanckorona

B&B Kolory

Kraków

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 16017066
  • W tym roku: 501563
  • W tym miesiącu: 4106
  • Dziś: 1154
  • Online: 35

(Ogrodzieniec - Podzamcze)

13

Pokoje Gościnne pod Zamkiem

adres: Firleja 23, 42-440 Ogrodzieniec
telefony: 692 029 061;
www: www.podczubata.strefa.pl
Data aktualizacji: 2015-04-09
Data dodania: 2015-04-08

Opis: Pokoje Gościnne pod Zamkiem

Dom położony nieopodal Zamku Ogrodzienieckiego w Podzamczu, z pięknym ogrodem, z dala od ruchliwej trasy. Zaraz obok znajduje się najwyższe wzniesienie na Jurze - Góra Janowskiego, piękne lasy i ostańce do wspinaczki skałkowej. W ogrodzie do dyspozycji gości znajduje się grill, miejsce na ognisko, a obok domu bezpłatny parking. Pokoje 2,3,4 osobowe odświeżone z łazienką w pokoju oraz łazienkami dostępnymi na korytarzu, wyposażone w TV. W aneksie kuchennym znajduje się kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, lodówka oraz podstawowe naczynia.


Zapewniamy także dostęp do dużego ogrodu gdzie możesz rozpalić ognisko, skorzystać z grilla, wypocząć w sadzie, w którym znajdują się ławki oraz huśtawka. Proponujemy wycieczki piesze i rowerowe do położonych nieopodal ruin zamków warownych w Smoleniu, Mirowie, Rabsztynie. Niedaleko, w Pilicy, znajduje się piękny XVI w. Pałac Padniewskich w otoczeniu parku pałacowego oraz liczne zabytki sakralne. Dodatkowo w odległości paru- parunastu kilometrów znajdują sie liczne zalewy i rzeki jak: Pilica, Siamoszyce, Przyłubsko. Ciekawymi miejscami są także źródła rzeki Pilicy oraz Białej Przemszy, a także jedyna w Europie Pustynia Błędowska. Czas urozmaicą liczne festyny, imprezy, biesiady organizowane na Zamku Ogrodzienieckim w Podzamczu.

Galeria: Pokoje Gościnne pod Zamkiem

Lokalizacja: Pokoje Gościnne pod Zamkiem

Inne portale:
noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach noclegi w Karkonoszach